Beauty of Sakura

BEAUTY OF SAKURA TREATMENT

Hydratační ošetření s výtažkem z třešňových květů pro zklidnění pleti a zúžení pórů

SAKURA je jeden z nejdůležitějších japonských kulturních symbolů. Je to název japonské třešně, jejíž rozkvět každoročně znamená příchod jara.

  • Symbolizuje krásu, změnu a pomíjivost. S tímto novým ošetřením od MALU WILZ Beauté se se svými zákaznicemi přenesete do země vycházejícího slunce, v období vrcholu roku, kdy se rozkvetou tisíce třešní a provoní celou zemi s ničím nesrovnatelnou, nádhernou květinovou vůní.
  • Ovocné a květinové přísady, jemně doplněné balsamicem, se spojují v jedinečnou vůni a jsou to přesně ty pravé přísady, které japonské ženy používají po staletí pro udržení mladistvé krásy. Těmito přísadami jsou především extrakty z třešní a rýže. Vynikající účinky rýže oceňovaly již před staletími i japonské gejši. Hedvábně hladká, bezchybná, dokonale hydratovaná, porcelánově bílá pleť – to bylo to, co bylo neodmyslitelně spjato s nejkrásnějšími a nejžádanějšími gejšami. Tím se odlišovaly od těch méně úspěšných. Rýžové otruby, to je ten trumf, který pleti tyto vlastnosti přináší. Chemické složení rýžových otrub je podobné jako u lidské pokožky a otruby mají také vynikající hydratační účinek. Ve správné kombinaci s účinnými látkami promění jakoukoli pleť, i tu citlivou, v pleť dokonale hydratovanou, zklidněnou a s jemnými póry.
Websize JPG-Beauty-of-Sakura-Treatment-Visual-Malu-Wilz
Websize JPG-Visual-Beauty-of-Sakura-Malu-Wilz