Petra kosmetika

KOSMETIKA JINAK

Ošetření

Přemluvím Vaši pleť, aby správně pracovala sama!

Depilace LYCON

– Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO
– Bez podráždění pokožky
– Odstraňují chloupky již od délky 1mm
– Vyrobeny ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů

Laser MEDISTELLAR

-Regenerace – obnovení tkáně nebo její funkčnosti
-Antiflogistika – zhojení zánětu
-Analgezie – potlačení lokální bolesti
-Amunostimulace – zvýšení obranyschopnosti organismu

Ultrazvuk ULTRASONIC

-Zlepšení oběhu v horních i nižších vrstvách tkáňových (ošetření jizev)
-Vyhlazení pleti a zjemnění její struktury
-Podpora regeneračních procesů v pleti

Microdermabraze

Název je vytvořen sloučením latinských výrazů „mikro“, což znamená malý, dále „derma“ neboli pokožka a „abraze“, tedy odstranění. Slovo mikrodermabraze je tedy názvem pro neinvazivní intenzivní exfoliaci, při které jsou odstraněny odumřelé, zrohovatělé buňky v horní vrstvě pokožky – v epidermis – stratum corneum.

DECLEOR luxusní pleťové rituály

Decleor představuje aromaterapeutické luxusní ošetření pleti, kde využíváme působení aroma olejů na psychiku. Původní myšlenka této neobyčejné značky je: „Umění rozvíjet vnitřní harmonii“.
Základem ošetření jsou ryzí aromaessence a aromabalzámy.

MALU-WILZ pleťová ošetření

Malu-wilz patří ke špičkovým německým firmám, které zahrnují pěstící i dekorativní kosmetiku. Je velmi precizní, nezaznamenela jsem negativní reakce po ošetření, což je vynikající empirické zjištění. Naopak! Ženy odcházejí krásné a prosvícené.

Proč jsem se začala věnovat kosmetice? Důvod byl jednoduchý. Trošku jsem se v mojí původní profesi – jsem farmaceutická laborantka – začala nudit. Že by se Vám tato práce v krásné, voňavé lékárně líbila? Určitě ano, ale…

V lékárně jsem pracovala dlouho a hledala jsem změnu. Toužila jsem tvořit. Hledala jsem něco, kde bych uplatnila i široké zkušenosti z oboru lékárenství. Kosmetika, prokousat se podnikáním , péče a nekonečná možnost vzdělávání to bylo to, co bylo mojí výzvou.

V současnosti mám prosperující a nadstandardně vybavený kosmetický salon. Řeším celou řadu obtíží vzniklých na pleti, pomáhám svým klientům zvýšit sebevědomí přes vizáž. Přemluvím Vaši pleť, aby správně pracovala sama!

Moje jedinečností, kterou můžete využít, je používání nejmodernějších přístrojů a laserů a nových technologií. Biostimulační lasery přeměňují Vaši pleť a zastavují její stárnutí.

Vychutnejte si perfektní vybavení salonu, moje zkušenosti a schopnost propojovat znalosti z oboru kosmetiky, farmacie , psychosomatiky a homeopatie. To vše spojené s relaxací na lůžku.

Společně najdeme jedinečnou osobní péči pro Vaši pleť.

Kontakt

Přemluvím Vaši pleť, aby správně pracovala sama!

Petra Hronová
phronova@seznam.cz
777838852
IČO: 75902648
registrována v živnostenském rejstříku

Kosmetické služby ve studiu
MPilates
Zdoňovská 2992
19300 Praha 20

Provozní doba
Po-Pá
9-21
Využijte telefonní kontakt nebo rezervační systém